نموذج:  QA55Q70DAUXZN
Samsung QLED QA55Q70DAUXZN 55-Inch (3840 x 2160) QLED 4K Flat Smart TV
Features:
  • 55'' QLED Q70D 4K Smart TV (2024)
  • Refresh Rate :100Hz
  • Quantum Processor 4K
  • Contrast Enhancer : Yes
  • HDR 10+ : Yes (Adaptive/Gaming)
  • AI Upscale:4K AI Upscaling
  • Motion Technology : Motion Xcelerator 120Hz
Features:
  • Refresh Rate :100Hz
  • Quantum Processor 4K
  • Contrast Enhancer : Yes
  • AI Upscale:4K AI Upscaling
Bluetooth Version
5.2
Display Diagonal
55"
المنافذ
HDMI:4,USB: 2,Digital Audio Output ( Optical):1 Ethernet ( LAN) : 1
Series
Series
Samsung D Series
Dimensions and weight
Dimensions
1232.9 x 778.3 x 246.5 mm, 24.6 kg