نموذج:  QA85LS03FWUXZN
Samsung QLED QA85LS03FWUXZN 85" Frame TV
Features:
  • 85" The Frame Pro 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)
  • Refresh Rate :100Hz (Up to 144Hz)
  • Anti Reflection : Matte Display
  • Contrast Enhancer : Real Depth Enhancer
  • HDR 10+ (Adaptive/Gaming)
  • 4K AI Upscaling Pro
  • AI Motion Enhancer Pro
  • Power Cable
  • Wireless One Connect Box.
Features:
  • HDR 10+ (Adaptive/Gaming)
  • 4K AI Upscaling Pro
  • AI Motion Enhancer Pro
  • Power Cable
  • Wireless One Connect Box.
Bluetooth Version
5.3
Display Diagonal
85"
المنافذ
HDMI:5,USB: 2,ETHERNET(LAN)1, DIGITAL AUDIO OUT ( OPTICAL ) 1
Dimensions and weight
Dimensions
1904.3 x 1127.2 x 369.0 mm, 53.7 kg